Ohlášky na Slavnost Zmrtvýchvstání Páně 9.4.2023

Načítací animace Načítání…
EAD Logo Trvá to moc dlouho?

Načíst znovu Načíst dokument znovu
| Otevřít Otevřít v nové kartě
 • Poděkování
   Děkuji všem, kteří se zapojujete do života farnosti, kteří podporujete farnost v modlitbě nebo finančně.

 Děkuji zvláště všem, kteří se zapojili do příprav a průběhu velikonočního tridua. Děkuji kostelníkům, ministrantům, zpěvákům, varhanici, uklízejícím, paní Aničce za zdobení. Otci Laďovi Banďouchovi děkuji za zástup v Plumlově.

 • V sobotu 15.4. bude mít u nás v Určicích brigádu děkanátní mládež, jak by se chtěl někdo připojit, jste srdečně zváni.
 • Příští neděli (Božího Milosrdenství) máme v Určicích adorační den. A tak od 15 hodin bychom se chtěli v naší farnosti modlit za nás farníky, naši farnost, naše rodiny, za bohoslovce, kterých je 10 pro tři diecéze a na další úmysly.
 • Modlitba za nového arcibiskupa
   Pamatujte v modlitbách na volbu nového arcibiskupa.
 • Modlitba za mír na Ukrajině
   Prosím modlete se za mír ve světe, zvláště na Ukrajině.